Proxima - Centrum Wynajmu Samochodów

images

Gwarancja jakości - PROXIMA

PROXIMA Centrum Wynajmu Samochodów z siedzibą w Warszawie to wypożyczalnia stawiająca na szybkość i komfort współpracy z Klientami, a także na budowanie ofert w konkurencyjnych cenach. Nasze zasady są jasne i uczciwe - płacą Państwo wyłącznie za użytkowanie pojazdów. To my jesteśmy dla naszych Klientów, a nie Oni dla nas.

Podstawą działalności wypożyczalni Proxima jest wynajem samochodów dostawczych, busów, chłodni i kontenerów. Naszym celem jest satysfakcja Klienta, ponieważ to od niej zależy nasz sukces. Do każdej zawieranej transakcji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Chcemy zaspokoić Państwa każdą potrzebę, niezależnie czy poszukujecie pojazdu do przeprowadzki, wykonania prac budowlanych lub ogrodniczych, a może po prostu do zadbania o rozwój swojego biznesu. Dopasowujemy auta do Państwa indywidualnych potrzeb i wymogów. Nasza flota to samochody dostawcze najlepszych marek, w tym skrzynie, kontenery, furgony, wywrotki, auta z windą i pojazdy biznesowe przeznaczone do przewozu VIP-ów, ważnych gości czy drogiego sprzętu.

Proxima Centrum Wynajmu Samochodów oferuje również pojazdy przeznaczone do przewozu pasażerów. Dla tych z Was, którzy potrzebują aut zarówno do przewozu pasażerów jak i transportu ładunków mamy doskonałego do takich zadań Citroena Jumpera (typ – podwójna kabina ze skrzynią). Więc jeśli potrzebujecie Państwo pojazdów marek, na których można polegać prosimy o kontakt z naszą drużyną wynajmu pojazdów.