Dobrze wyposażone pojazdy: busy, dostawcze, osobowe i inne.

Zapytaj o auto

Wypełnij formularz dostępny pod linkiem poniżej i skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
191 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
191 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
160 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
191 PLN
DOBA OD
232 PLN
DOBA OD
232 PLN

Odpowiedzi na częste pytania:

Jaka jest kwota kaucji, sposób jej płatności i zasady zwrotu.

W naszej wypożyczalni kaucja wynosi 1000zł. Wpłaty kaucji możemy dokonać gotówką lub przelewem. Istnieje możliwość dokonania preautoryzacji na karcie płatniczej lub kredytowej odpowiadającej wysokości kaucji. Zwrotu kaucji dokonujemy natychmiastowo w przypadku gotówki zaś przelewem do 3 dni po zdaniu pojazdu.

Na jak długo można wynająć pojazd?

Nie istnieją ograniczenia, jeśli potrzebujesz sprawnego, serwisowanego pojazdu możesz go wynająć na dowolną ilość dni, tygodni czy miesięcy, w takim przypadku zawsze nasz konsultant przedstawi ofertę indywidualną.

Jakie udogodnienia zapewniamy?

Zakres dodatkowych usług zawsze mamy bardzo duży, jeśli potrzebujesz GPS mamy go w ofercie, pasy mocujące? Nie ma problemu. Wózek do pojazdu z windą także jest dostępny na miejscu jak również choćby radio CB.

Czy mogę odebrać/zostawić pojazd poza biurem?

Oferujemy za dodatkową opłatą możliwość podstawienia pojazdu we wskazane miejsce jak również jego odbioru z lokalizacji innej niż nasze biuro, jesteśmy elastyczni więc zachęcamy do indywidualnych zapytań.

Jakie limity kilometrowe stosujemy?

Standardowo limit dzienny w granicach Polski ustaliliśmy na 200km, istnieje możliwość jego zwiększenia. Poza granicami Polski limit ustalamy indywidualnie dlatego zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich potrzeb.

Czy mogę wyjechać pojazdem poza granice PL?

Oczywiście, posiadamy specjalne oferty przy dłuższym wynajmie pozwalające na wyjazdy poza granice Polski, ustalamy wtedy limity kilometrów, kraje docelowe i omawiamy możliwe opcje cenowe.

Wyróżniamy się:

kontakt@proxima.waw.pl

Dostępność pojazdów

W 90% przypadków przy naszej dużej flocie pojazdów znajdziesz w dogodnym terminie odpowiedni samochód w odpowiednim dla Ciebie czasie.

Bogate wyposażenie

Nasza flota składa się z pojazdów w topowych wersjach wyposażenia tj. klimatyzacja strefowa automatyczna, dodatkowe ogrzewanie oraz pakiety podnoszące bezpieczeństwo jazdy. Nie zaopatrujemy się w pojazdy w wersjach flotowych i budżetowych.